Search found 82 matches

by okularnik
Thu Sep 29, 2022 8:36 pm
Forum: usługi
Topic: mechaniczne czyszczenie podłogi
Replies: 0
Views: 2093

mechaniczne czyszczenie podłogi

Macie kogoś godnego polecenia kto ma w ofercie mechaniczne czyszczenie podłogi Zielona Góra ? Zależy mi na rzetelnej firmie ponieważ jak do tej pory nie miałem szczęścia w tym temacie. Zależy mi na czasie i mam nadzieję, że polecicie mi sprawdzoną firmę.
by okularnik
Thu Sep 29, 2022 8:11 pm
Forum: dom i ogród
Topic: juta w rolce
Replies: 0
Views: 1214

juta w rolce

Chcąc zmienić wystrój mojego kącika wypoczynkowego postanowiłem postawić na naturalne materiały. Dlatego też przydała mi się juta w rolce którą wykorzystałem jako bieżnik. Wygląda to bardzo dobrze. Jestem ciekaw jakie Wy macie pomysły na dekoracje?
by okularnik
Mon Jun 28, 2021 7:06 pm
Forum: motoryzacja
Topic: moduł skrzyni biegów
Replies: 0
Views: 1252

moduł skrzyni biegów

Mam problem z samochodem, a konkretnie to moduł skrzyni biegów nie działa. Nie wiedziałem co z tym problemem zrobić. Kolega doradził mi aby wysłać moduł do firmy https://ecutronics.de/ gdzie na pewno rozwiążą mój problem. Muszę przyznać, że wszystko poszło dobrze i auto działa już bez problemu.
by okularnik
Sun Jun 27, 2021 7:36 pm
Forum: usługi
Topic: sprzątanie magazynów
Replies: 0
Views: 867

sprzątanie magazynów

Jeśli szukacie firmy której można zlecić sprzątanie magazynów i nie tylko, to zajrzyjcie na stronę https://romi-poznan.pl/ . Sam korzystałem z ich usług przy sprzątaniu sklepu i muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony. Warto stawiać na dobre i sprawdzone firmy. Dlatego polecam z czystym sumieniem...
by okularnik
Sun Jun 13, 2021 5:32 pm
Forum: Hyde Park
Topic: kafelki łazienkowe
Replies: 0
Views: 1257

kafelki łazienkowe

Liczę na waszą pomoc ponieważ nie wiem gdzie kupić kafelki łazienkowe . Planuję remont łazienki i zależy mi na dobrej jakości płytkach. Przyznam, że cena tez się dla mnie liczy, bo nie chciałbym przepłacać. Interesują mnie płytki w jasnych kolorach i najlepiej bez wzorów. Waszym zdaniem gdzie warto ...
by okularnik
Tue Jun 08, 2021 8:14 am
Forum: produkcja
Topic: odkurzanie hali
Replies: 0
Views: 1210

odkurzanie hali

Długo szukałem dobrej i sprawdzonej firmy zanim trafiłem na firmę ToMar Cleaning która w swojej ofercie ma odkurzanie hal przemysłowych Zielona Góra i wykonuje to bardzo dobrze. Są zawsze na czas, praca wykonana jest dokładnie i co najważniejsze dla mnie - nie koliduje z pracą moich pracowników. Jeś...
by okularnik
Sun May 30, 2021 3:39 pm
Forum: Hyde Park
Topic: torby laminowane
Replies: 0
Views: 1230

torby laminowane

Przyznaję, że długo szukałem opakowań prezentowych zanim znalazłem stronę https://www.opako.com.pl/ gdzie mają duży wybór i ceny mają dobre. Myślę, że dla mnie najlepszym wyborem będą torby laminowane. Mam do zapakowania kilka prezentów i chciałbym aby były w jednolitych opakowaniach.
by okularnik
Tue May 25, 2021 11:01 am
Forum: pochwal się
Topic: spodnie taktyczne
Replies: 0
Views: 624

spodnie taktyczne

Muszę się pochwalić bo udało mi się kupić dobre spodnie taktyczne w 4tactical. Mam zamiar nosić je w górach, bo lubię chodzić, a odpowiednie ubranie to ważna sprawa. Myślę, że dokupię jeszcze buty i plecak dla wygody. W tej chwili można u nich trafić na korzystne ceny, więc warto coś wybrać.
by okularnik
Thu May 06, 2021 12:29 pm
Forum: badania i rozwój
Topic: wycena marki
Replies: 0
Views: 1400

wycena marki

Obecnie marka to produkt sam w sobie, który zapewnia korzyści i wyższą sprzedaż. Dlatego najlepszym wyborem jest wycena marki jak dla mnie. Znalazłem ofertę na stronie https://volante.pl/wycena-marki-i-znaku-towarowego/ i widać, że firma posiada szerokie doświadczenie w tym temacie. Co o nich sądzic...
by okularnik
Thu May 06, 2021 12:10 pm
Forum: Hyde Park
Topic: dobry hosting stron internetowych
Replies: 0
Views: 1276

dobry hosting stron internetowych

Przyznam, że jeśli chodzi o hosting stron internetowych to niespecjalnie się znam. Kolega doradził mi abym zajrzał na stronę https://www.sprintdatacenter.pl/tani-hosting-www gdzie mają fajną ofertę. Myślę, że warto spróbować. Co o tym myślicie?